نحوه مشاهده پرسشهای متداول

خلاصه
1398/10/15

به طور معمول پس از مشاهده صفحات یک وب سایت سوالاتی در ذهن کاربر ایجاد می گردد گاهی پرسش های مشابهی نیز در مو ضوعات به خصوصی برای تعداد زیادی از کاربران به وجود می آید که این پر نحوه مشاهده پرسشهای متداول
به طور معمول پس از مشاهده صفحات یک وب سایت سوالاتی در ذهن کاربر ایجاد می گردد گاهی پرسش های مشابهی نیز در مو ضوعات به خصوصی برای تعداد زیادی از کاربران به وجود می آید که این پرسش ها تحت عنوان پرسش های متداول شناخته می شود لذا دروب سایت هزار وکیل صفحه ایی جهت پاسخ  به این پرسش ها ایجاد شده است  که نحوه مشاهده این پرسش ها و پاسخ به آن را به شرح زیر توضیح می دهیم.
هنگامی که نشانی اینترنتیwww.hezarvakil.ir  یا کلمه هزار وکیل را در گوگل جستجو نمودید به صفحه اصلی یا اول سایت هزار وکیل وارد می شوید. در بالای این صفحه گزینه تماس با ما قرار دارد، روی این گزینه کلیک کنید تا به صفحه ارسال آنلاین سوال برای هزار وکیل وارد شوید.
در سمت چپ این صفحه عبارت (سوالات متداول) را مشاهده خواهید نمود، روی این عبارت کلیک نمایید، در اینجا لیست کاملی از سوالات متداولی که ممکن است در ذهن هر کاربر اینترنتی با مشاهده وب سایت هزار وکیل ایجاد شود قابل مشاهده است که پرسش آن سوال نیز داده شده است. پس با مطالعه آنه سوالات شما برطرف خواهد شد.اگر شما هم وکیل هستید و یا یک موسسه حقوقی دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان وکلا » در سایت هزار وکیل ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.