وکیل دفاع از اعسار

خلاصه
1401/02/23

اعسار به حالتی گفته می شود که فرد تمکن مالی به منظور پرداخت هزینه دادرسی یا مکوم به را ندارد، ممکن است در مواقعی یکی از طرفیت پرونده با داشتن تمکن مالی مناسب و توان پرداخت هزینوکیل دفاع از اعسار
اعسار
به حالتی گفته می شود که فرد تمکن مالی به منظور پرداخت هزینه دادرسی یا محکوم به را ندارد، ممکن است در مواقعی یکی از طرفیت پرونده با داشتن تمکن مالی مناسب و توان پرداخت هزینه دادرسی یا محکوم به برای نپرداختن این موارد اعلام اعسار نمایند، در شرایطی که شما کاملا نسبت به این موضوع آگاه هستید که طرف مقابل دعوا قادر به پرداخت است اما قادر به دفاع مناسب در پرونده اعسار نیستید به این سبب است که در چنین پرونده ایی شکست خواهید خورد.
برای جلوگیری از تضییع حق خود در پرونده ایی که طرف مقابل اعلام اعسار نموده و شما یقین دارید که آن شخص معسر نیست بهترین کار داشتن و انعقاد قرارداد وکالت یا اخذ مشاوره حقوقی از وکیل دفاع از اعسار خواهد بود تا با دفاع موثر و مناسب از شما امکان اثبات تمکن مالی طرف مقابل را داشته باشد.
در هر پرونده ایی که موضوع مالی در آن وارد باشد و طرف دعوا نیز اعلام اعسار نماید بهترین راه کار برای دفاع مشاوره حقوقی با وکیل دفاع از اعسار یا مراجعه بمنظور انعقاد قرارداد وکالت با وکیل دفاع از اعسار خواهد بود.
اگر در هر نقطه از کشور در جستجوی شماره تلفن وکیل دفاع از اعسار هستید در لیست پایین امکان مشاهده لیست شماره تلفن های وکلای دفاع از اعسار را خواهید همچنین چنانچه قصد مراجعه حضوری نزد وکیل اعسار در هر شهری را داشته باشید در این صفحه قادر خواهید بود تا نشانی و ساعت حضور هر وکیل اعسار در هر شهر را مشاهده نمایید.
برای برقراری تماس تلفنی شما می توانید روی دکمه تلفن در پایین عکس وکیل اعسار کلیک نمایید تا حتی بدون نیاز به کپی یا یادداشت نسبت به تماس تلفنی با وکیل اعسار اقدام نمایید.
در صورتی که می خواهید در پیامرسان واتساپ برای وکیل اعسار پیامی ارسال کنید نیز تنها کافی است تا بر روی نشانک واتساپ در پایین عکس وکیل اعسار کلیک نموده تا بطور مستقیم و بسادگی امکان ارسال مستقیم پیام به وکیل اعسار برای شما ممکن باشد.
شما حتی می توانید بسادگی نسبت به ارسال پیامک از طریق این صفحه به وکیل اعسار نیز اقدام نمایید تا امکان هماهنگی های بیشتر را نیز برای دفاع در پرونده اعسار خود بمنظور جلوگیری از تضییع حق خود داشته باشید.

بهترین وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر محمد سلیمی افشارجقی
قم
وکیل
دکتر احمد زهره وند
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
سميه فتحي
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
الهه عباسی
تهران
وکیل
محسن صادقی
کرمان
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر میثم ویسی
کرمانشاه
09125942780 (09375942569)
وکیل
میثم ولی زاده
اصفهان
وکیل
امیر علی عمرانی
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
احمد میرشاه محمد
کرج
وکیل
سحر کرباسی
تهران
وکیل
مهدی مظفری
تهران
وکیل
سولماز شکری
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
حسین جمالی
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
دكترامين اميني زارع
تهران
وکیل
امین ساکی
خرم‌آباد


اگر شما هم وکیل هستید و یا یک موسسه حقوقی دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان وکلا » در سایت هزار وکیل ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
09125942780 (09375942569) (کرمانشاه )
09121831813 (خرم‌آباد )
09365131897-02634941205-02634941206 (کرج)