وکیل اعسار

خلاصه
1401/02/22

از موضوعات بسیار با اهمیت در هنگام شروع به یک پرونده یا پس از محکومیت خوانده در دعاوی حقوقی پرداخت محکوم به یا پرداخت هزینه دادرسی است. در دعاوی حقوقی در صورت عدم پرداخت هزینهوکیل اعسار
از موضوعات بسیار با اهمیت در هنگام شروع به یک پرونده یا پس از محکومیت خوانده در دعاوی حقوقی پرداخت محکوم به یا پرداخت هزینه دادرسی است. در دعاوی حقوقی در صورت عدم پرداخت هزینه دادرسی حتی دادگاه وارد رسیدگی نیز نخواهد شد و شروع به رسیدگی در موضوع و اصل دعوا نیز نخواهد کرد تا ترتیبی برای پرداخت هزینه دادرسی انجام شود بنابراین افرادی که قادر به پرداخت هزینه دادرسی نباشند با مشکل بسیار بزرگی برای احقاق حق خود مواجه خواهد شد.
اما آیا در هنگام عدم تمکن و عدم توان پرداخت هزینه دادرسی برای فردی که می خواهد به حق خود برسد عادلانه است؟ بدون شک خیر. به این سبب است که دادگاه در صورت تشخیص اعسار طرفین پرونده آن شخص را از پرداخت هزینه دادرسی معاف می نماید، اما شرایط پذیرفتن اعسار چگونه است؟ دفاع طرفین پرونده به منظور اثبات اعسار آنها چگونه باشد که بهترین نتیجه حاصل گردد؟ اگر در صورت پذیرفتن اعسار در دادگاه بدوی طرف دعوا نسبت به دادنامه صادره تجدیدنظر خواهی نماید دادگاه تجدیدنظر نسبت به تایید رای دادگاه بدوی اقدام می نماید یا نقض آن؟
همانگونه که در بالا گفته شد پذیرفتن اعسار در عین سادگی با پیچیدگی هایی همراه است اما برای ساده شدن موضوع شما می توانید با وکیل اعسار در خصوص موضوع مشاوره نمایید، می توانید برای پیگیری و نتیجه اعسار از وکیل اعسار کمک بخواهید.
وکیل اعسار با توجه به شرایط مالی، اقتصادی و دارایی های شما نسبت به تنظیم لایحه ایی مستند و مستدل و دفاع کارآمد برای پذیرش اعسار شما در مرحله بدوی و همچنین پذیرفته شدن اعسار در دادگاه تجدیدنظر بیشترین تلاش خود را خواهد داشت.
اگر در سراسر کشور در جستجوی شماره تلفن وکیل اعسار هستید در وب سایت هزار وکیل و همین صفحه می توانید لیستی از وکلای اعسار را مشاهده نمایید.
اگر در جستجوی نشانی وکیل اعسار در استان و شهر خود هستید نیز می توانید در این صفحه لیستی از شماره تلفن وکیل اعسار، نشانی و ساعات حضور وکیل اعسار را در تمام شهرهای کشور مشاهده نمایید.

بهترین وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر محمد سلیمی افشارجقی
قم
وکیل
دکتر احمد زهره وند
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
سميه فتحي
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
الهه عباسی
تهران
وکیل
محسن صادقی
کرمان
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر میثم ویسی
کرمانشاه
09125942780 (09375942569)
وکیل
میثم ولی زاده
اصفهان
وکیل
امیر علی عمرانی
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
احمد میرشاه محمد
کرج
وکیل
سحر کرباسی
تهران
وکیل
مهدی مظفری
تهران
وکیل
سولماز شکری
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
حسین جمالی
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
دكترامين اميني زارع
تهران
وکیل
امین ساکی
خرم‌آباد


اگر شما هم وکیل هستید و یا یک موسسه حقوقی دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان وکلا » در سایت هزار وکیل ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
09125942780 (09375942569) (کرمانشاه )
09121831813 (خرم‌آباد )
09365131897-02634941205-02634941206 (کرج)