خواهان در دادخواست حقوقی چه کسی است

خلاصه
1400/11/05

پرونده هایی که در دادگاه های حقوقی تشکیل می شوند بلحاظ حقوقی تشریفات خاصی دارند. در پرونده های حقوقی دو یا چند طرف پرونده هر کدام با نام و عنوان حقوقی خود شناخته می شوند.خواهان در دادخواست حقوقی چه کسی است
پرونده هایی که در دادگاه های حقوقی تشکیل می شوند بلحاظ حقوقی تشریفات خاصی  دارند. در پرونده های حقوقی دو یا چند طرف پرونده هر کدام با نام و عنوان حقوقی خود شناخته می شوند.
در پرونده های حقوقی خواهان فردی است که ادعای تضییع حق خود را دارد و از دادگاه می خواهد تا به دعوا و اختلاف او رسیدگی نماید.
پرونده های حقوقی پیچیدگی های بسیاری دارند و اگر فردی بخواهد بدون داشتن وکیل به نتیجه ایی مناسب دست یابد با دشواری های بسیار زیادی مواجه خواهد شد، در پرونده های حقوقی بهترین روش بمنظور کسب نتیجه مناسب انعقاد قرارداد وکالت یا اخذ مشاوره حقوقی خواهد بود.
چنانچه در هر نقطه از کشور در جستجوی بهترین وکلای پایه یک دادگستری باشید وب سایت هزار وکیل لیستی از برترین وکلا و موسسات حقوقی را در اختیار شما قرار می گذارد.
اگر در جستجوی بهترین وکلا هستید که حق الوکاله خود را بطور اقساط و در پایان پرونده اخذ نمایند، در وب سایت هزار وکیل لیست برترین وکلا و موسسات حقوقی که حق الوکاله خود را بطور اقساط دریافت می نمایند نیز برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

بهترین وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر محمد سلیمی افشارجقی
قم
وکیل
دکتر احمد زهره وند
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
سميه فتحي
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
دکتر میثم ویسی
کرمانشاه
09125942780 (09375942569)
وکیل
پانیذ قمشی بزرگ
کرج
وکیل پایه یک دادگستری
الهه عباسی
تهران
وکیل
محسن صادقی
کرمان
وکیل
میثم ولی زاده
اصفهان
وکیل
امیر علی عمرانی
تهران
وکیل پایه یک دادگستری
احمد میرشاه محمد
کرج
وکیل پایه یک دادگستری
دكترامين اميني زارع
تهران
وکیل
لیلا انصاری
تهران
وکیل
مریم پیری
تهران
وکیل
مرکزحقوقی و داوری منتخب
کیش
وکیل
مهدی مظفری
تهران


اگر شما هم وکیل هستید و یا یک موسسه حقوقی دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان وکلا » در سایت هزار وکیل ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت هزار وکیل
09125942780 (09375942569) (کرمانشاه )
09121831813 (خرم‌آباد )