ثبت نام رایگان در هزار وکیل

خلاصه
1398/10/07

در سایت هزار وکیل به دو شکل آگهی شما نمایش داده میشود که نشان دهنده مشخصات عمومی و تخصصی شماست ودر معرض دید تمام کاربران اینترنتی قرارمیگیرد. آگهی رایگان:دراین نوع آگهی شما باثبت نام رایگان در هزار وکیل

در سایت هزار وکیل به دو شکل آگهی شما نمایش داده میشود که نشان دهنده مشخصات عمومی و تخصصی شماست ودر معرض دید تمام کاربران اینترنتی قرارمیگیرد.
آگهی رایگان:دراین نوع آگهی شما با ثبت رایگان، وکالت یا خدمات حقوقی خود این امکان را دارید تا براساس تخصص وشاخصه ایی که در آن فعالیت دارد آگهی رایگان ثبت نماید تا به این سبب بازدید کنندگان و موکلین خود را به سرعت وسهولت جذب نمایید.
نکته:با ثبت آگهی رایگان در سایت هزار وکیل مشخصات آگهی شما بطور کامل نشان داده خواهد شد اما در هنگام نتیجه جستجوی کاربران پایین تر از کاربرانی که از امتیازات ویژه سایت استفاده نموده اند قرار خواید گرفت.
آگهی ستاره دار:در این آگهی شما به سادگی وبا استفاده از امکانات ویژه سایت هزار وکیل می توانید بازدید کنندگان بیشتری جذب نمایید، آگهی ستاره دار بالاتر از آگهی رایگان قرار خواهد گرفت لذا بازدید کنندگان بیشتری به دنبال خواهد داشت وبه تبع آن شما نیز موکلین بیشتری جذب خواهید نمود.چرا که اغلب بازدیدکنندگان به آگهی های غیر رایگان اعتماد بیشتری دارند.اگر شما هم وکیل هستید و یا یک موسسه حقوقی دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان وکلا » در سایت هزار وکیل ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.